Bizi takip edin
|
EN

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

Yeni Medya ve İletişim

Stüdyolarımız  

Facebook  Instagram  Youtube  Twitter  Medium


Yeni Medya ve İletişim Bölümü’ndeki temel gereksinimlerden biri, medya sektörünün kullandığı teknik altyapı ve teknolojilere sahip olmak. Bu gereksinimin farkındalığıyla günümüzün çağdaş teknolojilerinin kullanıldığı uygulama alanlarını tasarladık. Sektör profesyonellerinin kullandığı ekipmanlarla donattığımız stüdyolarımızda 4K çekim altyapısı sunuyor, donanımızı sektörel beklentiler doğrultusunda sıklıkla güncelliyoruz.

Güncel ve dinamik bir teknik altyapı

Medya sektörünün öncü kurum ve kuruluşları güncel uygulamaları takip eden ve yaratıcı fikirleri teknik olanakları kullanarak gerçeğe dönüştüren iletişimcileri istihdam etmeyi tercih eder. Yeni Medya ve İletişim Bölümü’nde öğrencilerimizin üniversitede geçircikleri süre boyunca bu deneyimi en üst seviyede almaları için çalışıyoruz.

Verimli olmayı keyifli hâle getiren mekânlar

Stüdyolarımızdan sosyal medya ve diğer platformlar üzerinden canlı yayına çıkıyoruz. Mecralar-arası yayıncılık için özel olarak tasarlanan stüdyolarımızda verimliliği temel alıyoruz. Dijital kurgu/montaj, renk düzenleme, grafik ve tasarım gibi sektörün üretim ayağına yönelik temel becerileri kazandırıyoruz.

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.